moshaverehtahsili

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

لیست 66 رشته بدون آزمون و با آزمون ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98

لیست 66 رشته بدون آزمون و با آزمون ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98

رشته های ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 به تعداد 66 رشته می باشد که تعداد 16 رشته جز رشته های با آزمون و 50 رشته جز رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی 98 می باشند که در این مقاله کامل توضیح خواهیمن داد.


رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی 98


ردیف کد رشته نام رشته امتحانی نوع پذیرش
1 101 تکنولوژی اتاق عمل
با آزمون
2 103 بهداشت عمومی با آزمون
3 107 تکنولوژی پرتوشناسی
با آزمون
4 110 علوم آزمایشگاهی
با آزمون
5 111 مامایی
با آزمون
6 113 هوشبری
با آزمون
7 114 فوریت های پزشکی
با آزمون
8 204 برق با آزمون
9 210 کامپیوتر با آزمون
10 214 معماری با آزمون
11 215 مکانیک با آزمون
12 232 مهندسی اجرایی عمران با آزمون
13 512 علوم ورزشی با آزمون
14 514 حسابداری با آزمون
15 601 تکنولوژی و طراحی دوخت با آزمون
16 605 هنر تجسمی با آزمون

لیست رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی 98

ردیف  کد نام رشته نوع پذیرش
1 105 ساخت پروتزهای دندانی با سوابق تحصیلی
2 519 حقوق قضایی – علوم ثبتی
با سوابق تحصیلی
3 604 نوازندگی ساز ایرانی
با سوابق تحصیلی
4 102 مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار
با سوابق تحصیلی 
5 104 مهندسی بهداشت محیط
با سوابق تحصیلی 
6 112 مدارک پزشکی
با سوابق تحصیلی
7 509 آموزش و پرورش ابتدای
با سوابق تحصیلی
8 518 مدیریت
با سوابق تحصیلی
9 216 نقشه برداری
با سوابق تحصیلی

نکته قابل توجه رشته های با سوابق تحصیلی کارشناسی ناپیوسته 1398

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی 98 بدون آزمون و با سوابق تحصیلی 50 کد رشته می باشند که در این جا 9 رشته پرطرفدار همراه با کد رشته ها آورده ایم که برای اطلاع از لیست رشته های کامل بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته می توانید مقاله رشته های کامل شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی 98 را مطالعه بفرمایید.

مشاوره انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی سال 1398 درخت دانش

برای مشاوره انتخاب رشته های با آزمون و با سوابق تحصیلی کارشناسی ناپیوسته 1398 و شرایط و نحوه ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98، مشاوره معرفی رشته و معدل لازم برای قبولی، ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور .. می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون کرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس) حاصل نمایید.

سایت اطلاع سنجش آموزش کشور: peyk.sanjesh.org

سایت انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش: sanjesh.org


(0) نظر
dragged border

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 به چه معناست؟

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 به چه معناست؟

ثبت نام آزمون و یا کنکور کاردانی به کارشناسی سال 98 هر سال یک بار در اردیبهشت ماه ثبت نامی دارد در این ثبت نام بعضی از رشته ها را که در ادامه کامل به آن پرداختیم به صورت بدون آزمون و معدل کاردانی و بعضی از رشته ها را که گروه پزشکی و مهندسی هستند به صورت با آزمون داریم.

نکته مهم این است که ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته 98 سازمان سنجش با کاملا بدون کنکور همین مقطع دانشگاه آزاد کاملا فرق می کند و کتفائت است توصیه می شود که قبل از انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 98 حتما این مقاله را مانل مطالعه نمایید و از راهنمایی های مشاوران درخت دانش استفاده نمایید.

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98

شروع ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 از فردا

متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی 98 جهت ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 از تاریخ 10/02/98(10 اردیبهشت) لغایت 16/02/98(16 اردیبهشت) می توانند نسبت به زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 اقدام نمایند.

توجه: جهت اطلاع از رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98 که پذیرش آنها بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل دوره دیپلم است و نیازی به شرکت در آزمون ندارند با شماره گیری 9099072943 از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

سایت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98

سایت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 سایت جامع سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh می باشد که خیلی از داوطلبین به اشتباه وارد سایت آزمون می شوند، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی نیمسال اول 98 هنوز آغاز نشده است به محض منتشر شدن دفترچه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ناپیوسته 98 (کاردانی به کارشناسی) برای تمامی رشته هایی که براساس آزمون کارشناسی ناپیوسته هستند روز جمعه 11/05/98 (یازدهم مرداد نود وهشت) خواهد بود لذا داوطلبان با پرینت کارت ورود به جلسه کارشناسی ناپیوسته 98 در روز مذکور سر جلسه آزمون کارشناسی ناپیوسته 98 حضور یابند، برای اطلاع از جدول زمانبندی زمان ثبت نام آزمون سراسری 98 تمامی مقاطع بر روی لینک رنگی کلیک نمایید.

مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 ناپیوسته و انتخاب رشته در رشته های با آزمون این مقطع در اردیبهشت ماه سال 1398 و در تاریخ 98/02/10 تا 98/02/16 می باشد، ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 98 تمدید نخواهد شد به داوطلبان اکیدا توصیه می شود که در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

(0) نظر
dragged border

هدف اصلی ورود به سامانه سجا چیست؟

هدف اصلی ورود به سامانه سجا چیست؟

قبل از هر چیز حتی معرفی مدارس شاهد و سامانه سجا قصد داریم که به سوال اصلی دانش آموزان واجد شرایط و خانواده های نگرانی که با مشاوران ما تماس میگیرند و می خواهند ثبت نام مدارس شاهد 98 خود را انجام دهند پاسخ دهیم که هدف اصلی ورود به سایت سجا و کانال سجا در پیش ثبت نام این سامانه چیست؟

بر خلاف چندین سال گذشته که ثبت نام مدرسه شاهد 98-99 در تمامی مقاطع در خود مدرسه و به صورت حضوری انجام می شد اما دو سالی است که پیش ثبت نام مدارس ایثارگران و فرهنگیان و خانواده شهدا و حتی دانش آموزانی سهمیه های عادی و ممتاز که به اصطلاح مدارس شاهد می گویند به دلیل (شفاف سازی و رعایت عدالت) تنها در سامانه سجا امکان پذیر می باشد.

سجا چیست؟

سامانه سجا چیست؟ به معنای سایت جامع امور شاهد و ایثارگران می باشد که خیلیا به اشتباه آن را سامانه سجاد و یا سامانه سجام می دانند سامانه سجا تنها پایگاه اینترنتی ای می باشد که فرزندان شاهد و ایثارگر می توانند تحصیل به صورت رایگان و با درجه علمی بالا و امکانات تفریحی داشته باشندsaja.medu.ir سایت

آدرس سجا saja.medu.ir

آدرس سایت سجا و ورود مستقیم به آن نیز یکی دیگر از سوالات پرتکرار است، برای ورود به سامانه پیش ثبت نام سجا باید وارد سامانه saja.medu.ir شوید توصیه می شود قبل از ورود به سجا آموزش و پرورش حتما کامل اطلاعات ثبت نام و نحوه امتیاز بندی، سهمیه های عادی، نحوه انتخاب مدرسه، را در این مقاله کامل مطالعه نمایید.

توصیه می شود که: برای بالا بردن شانس قبولی، انجام تمامی مراحل ثبت نام هم به صورت تلفنی هم به صورت حضوری، آپلود عکس، درج امتیاز های عادی و معدل و انتخاب بهترین مدرسه و نزدیک به محل سکونت دانش آموز در سراسر کشور و ... به مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید. 

معرفی مدارس شاهد

معرفی مدارس شاهد: مدارسی با کیفیت بالای تحصیل و کمترین هزینه در خدمت تمامی دانش آموزان است، اولویت در مدرسه شاهد با دانش آموزانی است که دارای امتیاز بالاتری هستند، ثبت نام در مدارس شاهد در پایه شروع هر مقطع و میان دوره می باشد به طوری که شامل:

 • پایه اول ابتدایی
 • پایه اول متوسطه یا هفتم
 • پایه دوم متوسطه یا دهم
 • میان دوره

در مدارس شاهد (سامانه سجا) فرزندان شهدا, آزادگان, جانبازان پنجاه درصد و بالاتر و پایین تر، نوه شهید، برادر زاده و خواهرزاده شهید و همچنین دانش آموزانی که حافظ  قرآن کریم و دارای رتبه های اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ, مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه در سطح منطقه, استان و کشور و فرزند کارمندان رسمی بنیاد شهید یا آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته در طرح شاهد و ایثارگر می توانند در مدارس شاهد می توانند پیش ثبت نام مدارس شاهد انجام دهند.

برای ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا 98 و مشاوره شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 در بهترین مدارس با کمترین هزینه می توانید از طریق شماره تلفن 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

(0) نظر
dragged border

saja سایت ثبت نام مدارس شاهد

saja سایت ثبت نام مدارس شاهد

saja تنها سامانه پیش ثبت نام مدارس شاهد می باشد، برای ورود به سامانه سجا 98 با وارد کردن شماره ملی دانش آموز وارد شده و می توان تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا به نشانی saja.medu.ir را انجام داد.

امکان ویرایش اطلاعات در ثبت نام مدارس شاهد وجود ندارد لطفا برای ثبت نام صحیح و مشاوره مدارس شاهد با مشاوران درخت دانش در تماس باشید و تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

توجه: برای ثبت نام به صورت حضوری مدارس شاهد، دریافت فرم ثبت نام مدارس شاهد می توانید از طریق شماره تلگرام 09033806196 هماهنگی لازم و رزرو وقت مشاوره حضوری را انجام دهید.

ورود به سامانه سجا 98

همه چیز درباره saja.medu.ir

saja.medu.ir سایت : سامانه ثبت نام مدارس شاهد و ایثارگر جامع ترین سامانه ثبت نام مدارس فرزندان شاهد و ایثارگر و فرهنگی می باشد که خیلی از متقاضیان ثبت نام در این سایت آن را سجام و یا سجا می نامند.

سایت سجا سایتی است که تمامی پیش ثبت نام ها در این مدارس سطح بالا در این سامانه انجام خواهد شد و داوطلبان حتما باید با ورود به سایت سجا 98 پیش ثبت نام خود را در هر پایه ای که هستند انجام دهند که در ادامه خدمات سایت سجا، نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98، مقاطع مختلف سایت سجا و همچنین زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 و ... را مفصل توضیح خواهیم داد.

saja.medu.ir سایت ثبت نام مدرسه شاهد و به اختصار سجا نامیده شده است که مخفف سامانه جامع امور ایثارگر و شاهد آموزش و پرورش می باشد.

Saja.medu.ir خدمات سایت

خدمات saja.medu.ir سایت شامل:

 1. انجام پیش ثبت نام در مدارس شاهد 98-99 مود علاقه داوطلب بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت کاملا اینترنتی
 2. اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا بر اساس کد ملی داوطلب
 3. ورود به سامانه دانشجو از طریق کد ملی(ورود دانش آموزان)
 4. ورود مسئولان (مسئولان محترم ادارات شاهد و ایثارگران)
 5. پنل کاربری مدارس (ورود مدیران محترم مدارس شاهد به شامانه سجا)
 6. اولویت قبولی بر اساس امتیاز و جلوگیری از هیچ ثبت نام حضوری و بر اساس قوانین

Saja.medu.ir نحوه ورود به سایت

نحوه ورود به saja.medu.ir سایت بصورت کاملا اینترنتی می باشد و دانش آموزان باید به مراجعه به سایت جامع امور شاهد و ایثارگر به نشانی: saja.medu.ir درسامانه مدارس شاهد برای ثبت نام مدارس شاهد اقدام نمایند.

Saja.medu.ir سایت سجا ثبت نام مدارس شاهد

برای انجام ثبت نام  در سایت سجا بر اساس امتیازبندی باید داوطلب دقت لازم را به عمل آورد و همچنین از آن جایی که چون امکان ویرایش و درج امتیاز در قبولی در ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99 حائز اهمیت است بنابراین می توان متقاضیان نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 را به دو دسته تقسیم نمود که در ادامه بدان می پردازیم .

دسته اول ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

دسته اول به فرزندان شاهد ( فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان و جانبازان 50 درصد به بالا ) اختصاص می یابد که لازم است اولیا بعد از ثبت نمودن اطلاعات در سایت سجا (درصد قبولی 99%) و ارائه مدارک به مدرسه مورد نظر در موعد مقرر ثبت نام قطعی را برای مدرسه سجا به عمل آورند.

ثبت نام مدارس شاهد فرزندان خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

دسته دوم ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

دسته دوم به ثبت نام سایر دانش آموزان که سهمیه های آزاد و همچنین سهمیه های فرهنگی، معدل، مدال، حفظ قرآن و ... می باشند تعلق می گیرد.

ثبت نام بقیه دانش آموزان طی دو مرحله انجام می شود، بعد از انجام ثبت نام موقت با مد نظر قرار دادن اولویت های ایثارگری و یا سایر امتیاز بندی ها با توجه به احراز شرایط صورت گرفته دانش آموزان کلیه موارد بررسی می شود و نتیجه ثبت نام مدارس شاهد آن از طریق سامانه سجا برای انجام ثبت نام قطعی دانش آموزان پذیرفته شده اعلام خواهد شد.

هزینه saja.medu.ir ثبت نام

دانش آموزان واجد شرایط از طریق سایت ثبت نام سامانه سجا می بایست ابتدا هزینه saja.medu.ir ثبت نام مبلغ 24 هزار تومان را پرداخت نمایند، سپس با درج کردن مشخصات فردی یعنی با وارد کردن شماره ملی خود زمانی که موفق به ورود سامانه سجا شدند تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد را می توانند انجام دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام مدارس شاهد، زمان دقیق ثبت نام مقاطع مختلف، نحوه درج امتیاز ها و افزایش شانس قبولی، 50 امتیاز شامل چه گزینه هایی خواهد شد، مشاوره و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس سجا، لیست مدارس شاهد تهران (بر اساس رتبه بندی و تفکیک منطقه) و ... می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943(بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

(0) نظر
dragged border

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

به دلیل برنامه ریزی درجهت حذف کنکور و ارائه رشته های دانشگاهی به صورت بدون کنکور دیگر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 نیز وارد فاز جدیدی شده است و بدون کنکور دانشگاه آزاد رسمی تر شده و داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 باید از طریق سایت دانشگاه آزاد ابتدا اقدام به پیش ثبت نام خود نمایند که ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد 98 شامل 6 مرحله زیر است:

 1. خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98
 2. مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و ورود به سایت با گذرواژه و شناسه مخصوص خود
 3. تکمیل فرم اطلاعات فردی و اطلاعات سوابق تحصیلی داوطلب با نهایت دقت
 4. آپلود عکس پرسنلی مطابق اندازه های درخواستی سایت آزمون
 5. انتخاب رشته و محل دانشگاه و اولویت بندی انتخاب ها
 6. تایید نهایی مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و دریافت کد پیگیری

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98

درباره نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 ابتدا باید به این نکته توجه نمود که این ثبت نام به دو دوره کارشناسی پیوسته و نا پیوسته تقسیم می شوند. منظور از کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد همان لیسانس پیوسته می باشد در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته داشگاه آزاد کسانی می توانند شرکت کنند که دارای شرایط لازم باشند، یعنی دارای هم مدرک دیپلم و هم مدرک پیش دانشگاهی باشند و دارای حد نصاب معدل برای ورود به رشته مورد نظر باشد چون امسال برای مهر ماه نیز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

اولین مرحله نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 نیمسال دوم 98-99 خرید کارت اعتباری ثبت نام ورود به سایت دانشگاه آزاد azmoon.org بدون کنکور می باشد و طبق عکس زیر مقطع کارت خود را که شامل دوره های:

 • پاره وقت
 • تمام وقت

[caption id="attachment_11651" align="aligncenter" width="300"]نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98[/caption]

نحوه انتخاب نظام و مجموعه آموزشی هنگام خرید کارت اعتباری

انتخاب گروه آزمایشی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که می خواهیم ثبت نام نماییم می باشد که شامل موارد زیر می باشد:

 • علوم ریاضی و فنی
 • علوم تجربی
 • علوم انسانی
 • هنر
 • زبان های خارجی

نحوه ورود به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور با شناسه و رمز خریداری شده

نحوه دریافت شناسه و رمز بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 از طریق خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 می باشد که کارت اعتباری خریداری شده باید با کد ملی و مشخصات داوطلبی که قصد انجام پیش ثبت نام بدون کنکور آزاد 98 را دارد یکی باشد.

پیشنهاد می شود که مشاوره ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 خود را با راهنمایی مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (بدون کد و از تلفن ثابت) انجام دهید زیرا هر کارت اعتباری که شما خریداری می کنید برای یک نظام آموزشی و یک زیر گروه آموزشی قابل استفاده است و سال های گذشته مشاهده شده است که داوطلب به دلیل اشتباه وارد نمودن گروه آزمایشی مجبور به خرید مجدد کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شده اند.

نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

پس از اینکه از طریق شناسه و رمز خود وارد سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 شدید باید فرم اطلاعات فردی و تحصیلی خود را بر اساس کارت ملی، مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی، مدرک کاردانی و دیگر اطلاعات مورد نیاز تکمیل نمایید و چون پذیرش دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی است حتما توجه داشته باشید که در فیلدهای در نظر گرفته شده اطلاعات درست وارد نمایید.

[caption id="attachment_6838" align="aligncenter" width="393"]نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 نحوه تکمیل فرم اطلاعات فردی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98[/caption]

نحوه آپلود عکس ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

عکس پرسنلی داوطلب باید به صورت اسکن شده باشد و دارای ویژگی های زیر باشد:

 • فایل تصویری داوطلب که در سایت دانشگاه آزاد آپلود می شود باید دارای شرایط زیر باشد:
 • فایل اسکن شده از عکس 3*4 و یا 6*4 و با فرمت jpg ودرجه وضوح 100dpi باشد.
 • حجم فایل باید کمتر از 70 کبلوبایت باشد.
 • تصویر داوطلب باید واضح باشد و بدون اثر مهر، منگنه یا هرچیز دیگر باشد.

(0) نظر
dragged border

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع تهران

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع تهران

با توجه به اینکه تعداد داوطلبان و متقاضیان گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع تهران زیاد می باشد خواهشمندیم قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت نام خود با مشاوران مشاوره تحصیلی تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

داوطلبانی و متقاضیانی که مدرک دیپلم دارند و سال دوازدهم را گذرانده در هر کدام از زیرگروه ها که شامل علوم ریاضی، فنی و حرفه ای، کاردانش، علوم تجربی، هنر و زبان فارغ التحصیل شده باشند و در حال حاضر برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی به مشکل برخورد کرده اند می توانند در کمترین زمان با کمترین پرداخت شهریه و کمترین سختی و دشواری از لحاظ مطالعه مدرک پی دانشگاهی خود را هم دریافت کنند.

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی در کمترین زمان در تهران

داوطلبان و متقاضیان پیش دانشگاهی کرج و تهران می توانند با در دست داشتن مدارک خود و مراجعه به واحد ثبت نام مدارس پیش دانشگاهی درخت دانش تا شهریور ماه 98 مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید. زمان ثبت نام محدود می باشد در اسرع وقت برای ثبت نام خود اقدام کنید.

اخد مدرک پیش دانشگاهی 98 با مدرک رسمی وزارت

مدت زمان ثبت نام محدود می باشد و داوطلبان تا نیمه دوم اردیبهشت ماه 98 برای ثبت نام زمان داشته و در اسرع وقت باید ثبت نام خود را انجام دهند. زمان ممکن برای ثبت نام تا تاریخ 25 اردیبهشت می باشد.

داوطلبان و متقاضیان برای ادامه تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی یا مشکل زمان و حضور سر کلاس ها را داشته و یا توانایی گذراندن واحدهای درسی  را نداشته اند می توانند در سریعترین زمان ممکن مدرک پیش دانشگاهی خود را با راهنمایی و ثبت نام مشاورین درخت دانش به انجام برسانند.

اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی

مدرک پیش دانشگاهی با استعلام آموزش و پرورش

با توجه به سوابق درخشان موسسه درخت دانش در مسیر هدایت تحصیلی در داخل کشور و خارج از کشور در تمامی مقاطع، برای هدایت تحصیلی داوطلبان و متقاضیان دریافت مدرک معتبر و قانونی همراه با استعلام اقدام نموده و دوستانی که قصد ثبت نام و مشاوره ثبت نام را دارند می توانند با شماره تماس 9099072943 تماس گرفته و با خیال راحت ثبت نام خود را به مشاورین درخت دانش بسپارند.

اخذ سریع مدرک پیش دانشگاهی را از مشاورین مجرب درخت دانش با استعلام از آموزش و پرورش منطقه خود بخواهید.

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای دیپلمه های کاردانش و فنی حرفه ای

دیپلمه های که برای زیرگروه کاردانش و فنی حرفه ای می باشند و تمایل به ادامه تحصیلی در رشته زیرگروه علوم تجربی و علوم انسانی، هنر و ریاضی فیزیک دارند می توانند برای ثبت نام خود در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند که شامل رشته های میکروبیولوژی، دامپزشکی، روانشناسی، حقوق، مهندسی های معماری و عمران،مهندسی کامپیوتر و ...... می باشند.

مدرک پیش دانشگاهی خود را کمتر از 2 ماه بدون حضور در کلاس دریافت نمایید. مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام همراه شما خواهند بود.

اخذ مدرک پیش دانشگاهی چند روز طول خواهد کشید؟

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان خردادماه صادر خواهد شد و افراد باقیمانده در شهریور ماه 98 صادر و متقاضیان در مهرماه 98 مدرک پیش دانشگاهی خود را می توانند در دسترس داشته باشند. ثبت نام های بدون کنکور مهرماه 98 دانشگاه آزاد را هم همزمان برای داوطلبان انجام خواهیم داد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

برای دریافت اطلاعات بیشتر در تمامی موارد زیر از جمله، مدرک پیش دانشگاهی مشهد، ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی در کرج، مدرک پیش دانشگاهی با استعلام، مدرک پیش دانشگاهی در مشهد، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی از سایت، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای دیپلم کاردانش، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع شیراز، تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی می توانید با مشاورین تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاورین درخت دانش

شماره تماس از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد: 9099072943

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

(0) نظر
dragged border

فرق رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی

فرق رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی

فرق یا تفاوت رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی به موضوعات مختلفی بر میگردد از جمله تفاوت در معنی لغوی، لیست دروس، لیست واحدها، تعداد ترم ها، تعداد واحدها و بازار کار رشته ها می باشد که در ادامه مقاله به این موضوعات خواهیم پرداخت،

داوطلبان محترم جهت اطلاع تفاوت بین دو رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی، معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، بازار کار رشته تربیت بدنی، بازار کار رشته عاوم ورزشی، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند از طریق شماره گیری 9099072943( از تلفن ثابت و بدون کد) با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش در ارتباط باشند.

تفاوت رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی

تفاوت رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی

شرایط ثبت نام رشته علوم ورزشی با تربیت بدنی بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی در نیمسال اول 98 تماما به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org دانشگاه آزاد انجام می شود در ادامه به بررسی شرایط اختصاصی ثبت نام رشته های علوم ورزشی و تربیت بدنی بدون کنکور و اصلی ترین تفاوت رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی خواهیم پرداخت.

شرایط ثبت نام رشته علوم ورزشی بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

رشته علوم ورزشی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 در مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته جز رشته های بدون کنکور آزاد تهران و شهرستانها ارائه می شود و شرایط ثبت نام علوم ورزشی نیمسال اول 98 شامل موارد زیر است:

شرایط ثبت نام رشته علوم ورزشی بدون آزمون در مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته 98

 1. داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام سالی-واحدی
 3. فارغ التحصیلان دوره های کاردانی( اعم از پیوسته و ناپیوسته) غیرمشمول
 4. نداشتن معلولیتهای حاد جسمی، بیماری قلبی و تنفسی

شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98

رشته تربیت بدنی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 در مقاطع کاردانی ناپیوسته و .. ارائه می شود برای اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته تربیت بدنی بدون آزمون و تفاوت رشته تربیت بدنی با علوم ورزشی می توانید با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی بدون کنکور کاردانی ناپیوسته 98

شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 در مقظع کاردانی ناپیوسته شامل:

 • داشتن دیپلم نظام قدیم- نظام جدید 3-3-6
 • داشتن مدرک پیش دانشگاهی نظام سالی-واحدی
 • فارغ التحصیلان دوره های کاردانی(فوق دیپلم)

داوطلبان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی بدون کنکور، شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد مهر 98، معرفی بازار کار رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی، تربیت بدنی را انتخاب کنم و یا علوم ورزشی و... میتوانند از طریق شماره گیری 9099072943 (از طریق تلفن ثابت و بدون کد) با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

(0) نظر
dragged border

رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور کدام دانشگاه دارد ؟

رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور کدام دانشگاه دارد ؟

هر ساله بر دانشگاه ها و واحد های ارائه دهنده رشته مهندسی پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی افزوده می شود ازجمله دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی و... که در این مقاله به دلیل متقاضیان زیاد دانشگاه آزاد بدون کنکور به معرفی واحدهای دانشگاه آزاد ارائه دهنده مهندسی پزشکی بدون کنکور خواهیم پرداخت.

داوطلبان واجد شرایط جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور آزاد، لیست کامل دانشگاه هایی که مهندسی پزشکی را بدون کنکور ارائه می دهند با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 (با تلفن ثابت و بدون پیش شماره) در ارتباط باشید.

مهندسی پزشکی بدون کنکور آزاد

لیست دانشگاه های که مهندسی پزشکی را بدون کنکور پذیرش دارند؟

در این قسمت لیست دانشگاه هایی که در رشته مهندسی پزشکی ثبت نام دارند را خدمت داوطلبان محترم ارائه می دهیم:

مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

تنها واحد های دانشگاه آزاد تهران که مهندسی پزشکی بدون کنکور را ارائه می دهد رشته های بدون کنکور آزاد تهران شرق می باشد، که داوطلبان می توانند ثبت نام بدون کنکور رشته مهندسی پزشکی تهران را انجام دهند.

مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد مراکز استان ها

اردبیل، تبریز، ارومیه، شهرکرد، مشهد، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کرمان، رشت، یزد.

با توجه به موقعیت مکانی خود برای انتخاب نزدیک ترین و بهترین واحد دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها، زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر 98 و... می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید، با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099072943

چه کسانی می توانند ثبت نام مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد بدون آزمون 98 را انجام دهند؟

علاوه بر داشتن شرایط عمومی ثبت نام، با مراجعه به قسمت شرایط ثبت نام مهندسی پزشکی بدون کنکور در همین مقاله، که در بالا توضیح دادیم علاوه بر همان 4 مورد نیز افرادی که دارای مدرک لیسانس و حتی بالاتر نیز می باشند می توانند دوباره برای انتخاب این رشته و دیگر رشته های پزشکی بدون کنکور اقدام نمایند.

زمان ثبت نام مهندسی پزشکی بدون کنکور آزاد 98

بر خلاف سال های گذشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی های نیمسال اول 98 خیلی زودتر شروع شده است، ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوراز 26 اسفند 97 آغاز شده است و تا 6 شهریور 98 متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org جهت ثبت نام خود اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد رشته مهندسی پزشکی 98

ثبت نام مهندسی پزشکی بدون آزمون آزاد تماما از طریق سایت دانشگاه آزاد می باشد از ثبت نام گرفته تا اعلام نتایج دانشگاه آزاد مهر 98 و نحوه ثبت نام رشته مهندسی پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد شامل مراحل زیر است:

 • خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98
 • ثبت اطلاعات و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد 98

با توجه به اینکه مهندسی پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد فقط در مقطع کارشناسی ارائه می شود لذا هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام ب 46000 تومان می باشد.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور چند کد رشته محل می توان انتخاب کرد؟

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 حتما توجه داشته باشند که در هر زیر گروه آزمایشی مجاز به انتخاب 20 کد رشته/محل می باشند اما هر کارت اعتباری فقط مربوط به یک زیر گروه آزمایشی لذا توصیه می شود اگر در انتخاب رشته خود تردید دارید، اگر نمی دانید که رشته مورد نظر شما در کدام زیر گروه آزمایشی است.

اولویت بندی رشته وواحد های دانشگاه آزاد و دیگر سوالات خود با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید

مشاوره ثبت نام رشته های آزاد بدون کنکور درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش با داشتن اطلاعات به روز و آگاهی از آخرین تغییرات در پذیرش و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسر کشور همراه و مشاور شما داوطلبان محترم در ثبت نام بدون کنکور آزاد 98، شرایط نظام وظیفه در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و... خواهند بود

(0) نظر
dragged border

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 در مقاطع مختلف

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 در مقاطع مختلف

راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در دومقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته برای مهر 98 از اسفند 97 آغاز و تا 6 شهریور 98 ازطریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org ادامه دارد، در این قسمت از مقاله به راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته خواهیم پرداخت.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته

مدارک تحصیلی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته یکی می باشد که در ادامه مدارک لازم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته را بیان می کنیم.

مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

برای همه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته داشتن یکی از مدارک تحصیلی زیر لازم است:

 • داشتن مدرک دیپلم نظام جدید 3-3-6 حداکثر تا تاریخ 31/5/98
 • داشتن مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 31/6/98(برای داوطلبان نظام سالی-واحدی و فنی حرفه ای و کاردانش
 • داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم آموزشی
 • داشتن مدرک کاردانی حداکثر تا تاریخ 31/6/98

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 از نظام آموزشی متفاوت

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته از نظام های آموزشی متفاوت را دارند می توانند با خرید کارت اعتباری در نظام آموزشی مربوطه اقدام به انتخاب 20 کد رشته/محل از زیر گروه مربوطه نمایند.

تفاوت بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور دانشگاه آزاد در چیست؟

سوال بسیاری از داوطلبان است که واقعا تفاوت بدون کنکور و با کنکور چیست؟ که باید گفت دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکورش تفاوتی از لحاظ اعتبار مدرک، میزان شهریه و اساتید ندارند و تنها تفاوت دانشجویان بدون کنکور با دانشجویان با کنکور در این است که دانشجوی بدون کنکور دانشگاه آزاد حق انتقالی و مهمانی را ندارند.

البته این گزینه هم راه حل هایی دارد که برای اطلاعات کامل از، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98،شرایط بدون کنکور دانشگاه آزاد و راهنمایی راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (از تلفن ثابت و بدون پیش شماره) در ارتباط باشید.


(0) نظر
dragged border

آیا می توان از زیر گروه آموزشی غیر از زیر گروه دیپلم خود انتخاب رشته بدون کنکور آزاد انجام دهیم؟

آیا می توان از زیر گروه آموزشی غیر از زیر گروه دیپلم خود انتخاب رشته بدون کنکور آزاد انجام دهیم؟

از مزیت های پذیرش و راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی 98 انتخاب رشته از رشته های غیر از مدرک دیپلم خود می باشد یعنی اگر شما دارای دیپلم تجربی باشید می توانید از زیر گروه ریاضی، انسانی، هنر و زبان انتخاب رشته نمایید.

اما به این نکته توجه داشته باشید که درصد تاثیر سوابق تحصیلی متفاوت خواهد بود به طور مثال اگه شما دارای مدرک دیپلم ریاضی هستید و بخواهید رشته حقوق از زیر گروه انسانی را انتخاب نمایید تاثیر سوابق شما در شرایط برابر با کسی که از مدرک انسانی این رشته را انتخاب می نماید 57.1% می باشد.

آیا مدرک بدون کنکور دانشگاه آزاد معتبر است؟

واژه بدون کنکور شاید این شک را در داوطلبان به وجود آورده است که باید تفاوتی از لحاظ اعتبار مدرک در بدون کنکور و با کنکور باشد اما باید بگوییم داوطلبان نباید اصلا نگران باشند زیرا مدرک بدون کنکور دانشگاه آزاد به همان اندازه معتبر است که برای دانشجویان پذیرش با کنکور دانشگاه آزاد صادر خواهد شد.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

تفاوت بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور دانشگاه آزاد در چیست؟

سوال بسیاری از داوطلبان است که واقعا تفاوت بدون کنکور و با کنکور چیست؟ که باید گفت دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکورش تفاوتی از لحاظ اعتبار مدرک، میزان شهریه و اساتید ندارند و تنها تفاوت دانشجویان بدون کنکور با دانشجویان با کنکور در این است که دانشجوی بدون کنکور دانشگاه آزاد حق انتقالی و مهمانی را ندارند.

البته این گزینه هم راه حل هایی دارد که برای اطلاعات کامل از، رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور،شرایط بدون کنکور دانشگاه آزاد و راهنمایی راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (از تلفن ثابت و بدون پیش شماره) در ارتباط باشید.

ملاک پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 چیست؟

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 بر اساس سوابق تحصیلی است لذا کلیه داوطلبان باید معدل کل و معدل کتبی خود را به نهایت دقت وارد نمایند زیرا در صورت مغایرت اطلاعات واردی از ثبت نام متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد به همین خاطر توصیه می شود که مراحل ثبت نام خود را از طریق مشاوران درخت دانش با شماره گیری 9099072943(با تلفن ثابت و بدون پیش شماره) انجام دهید.

تفاوت نظام آموزشی تمام وقت و پاره وقت در چیست؟

به لحاظ اعتبار مدرک و استخدامی تفاوتی بین دانشجویان نظام آموزشی پاره وقت و تمام وقت نیست و نظام آموزشی پاره وقت به لحاظ سنوات مجاز تحصیل مناسب برای افراد شاغل و یا متاهل می باشد.

سهمیه های پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 چیست؟

دانشگاه آزاد بر اساس آیین نامه های ابلاغی درصدی از پذیرش هر کدرشته را برای داوطلبان دارای سهمیه های پذیرش دانشگاه آزاد 98 در نظر می گیرید که این سهمیه شامل:

 1. سهمیه رزمندگان
 2. سهمیه ایثارگران
 3. سهمیه خانواده شهدا

جهت اطلاع کامل از سهمیه های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و نحوه درج سهمیه ها ی ثبت نام دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org و دریافت کدهای 12 رقمی پیگیری از طریق شماره گیری 9099072943 با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش مشاور و راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 داوطلبان محترم خواهند بود و شما متقاضیان محترم می توانید جهت انجام تمامی مراحل نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98، نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور، شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98، معرفی لیست رشته های بدون کنکور مهر 98 تهران و شهرستان ها و دیگر سوالات و ابهامات خود با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش 

شماره تماس: 9099072943

شماره تلگرام: شماره 09033806196 و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

(0) نظر
X